Skip to main content

Skubūs statybos sprendimai

Spyruoklinės konstrukcijos

„Sprung“ projektuoja ir stato aukštos kokybės įtampai atsparių medžiagų pastatus, kuriems pritaikyti prireikia tik kelių dienų, o pastatyti – kelių savaičių. Mūsų novatoriškos medžiagų struktūros yra sukurtos siekiant užtikrinti ekonomiškumą, visišką dizaino lankstumą ir ilgalaikę kokybę, atsparią bet kokioms oro sąlygoms.

Sužinoti daugiau

Arenos

Spyruoklinės konstrukcijos yra tiesioginis ir ekonomiškas sprendimas ledo arenoms, ar kitiems laisvalaikio sporto centrams. Aukštas „Sprung“ interjero smailės aukštis suteikia puikų erdvės jausmą ir apšvietimą optimaliai žaidimo aplinkai, o aukščiausios kokybės stiklo pluošto izoliacijos sistema užtikrina neprilygstamą energijos efektyvumą.

Gimnazijos

Spyruoklinės konstrukcijos yra puikus pasirinkimas bet kurios gimnazijos ar sporto centro pastatui, nes jos suteikia prieinamą, didelę, universalią ir energiją taupančią įrangą. Dėl modernaus ir aiškaus vidinio interjero dizaino, „Sprung“ konstrukcijos užtikrina idealų apšvietimą ir saugią, malonią žaidimo aplinką.

Baseinų aptvarai

Spyruoklinės konstrukcijos – geriausias pasirinkimas viešų ir privačių baseinų įrengimui, kuriam reikalingas patikimas, ekonomiškas ir efektyvus aptvaro sprendimas. Su „energiją taupančiais“ izoliacijos paketais, padedančiais sumažinti energijos sąnaudas, ir skaidrių stoglangių ir langų paketo galimybėmis, „Sprung“ suteikia šviesią aplinką, puikiai tinkančią plaukiojimui ar mankštinimuisi.

Aviacija

„Sprung” įtempai – atsparios medžiagos konstrukcijos idealiai tinkančios orlaivių angarams ir kitoms oro uosto statyboms, nes jas galima nedelsiant sumontuoti, lengvai perkelti, įsigyti arba išsinuomoti tiek trumpam, tiek ir ilgam laikui.

Žaibiškas
pristatymas

Mūsų pasaulinio masto gamybos ir platinimo ištekliai užtikrina greitą pristatymą. Statykite iki 186 kvadratinių metrų per dieną.

Dizaino
įvairovė

Lengvai pakeiskite, išardykite ar perkelkite. Aiškią konstrukciją galima pritaikyti įvairiam naudojimui beveik bet kuriame rinkos sektoriuje.

Eksploatacija
ir patvarumas

Mūsų konstrukcija, pagaminta iš aliuminio, kartu su patentuota įtempimo sistema – sukonstruota taip, kad pranoktų ir pralenktų kitas, galimas konstrukcijų rūšis.

Visapusiškai
mažesnės išlaidos

Galite tikėtis mažesnių su projektu susijusių išlaidų, sumažėjusio eksploatavimo ir energijos sąnaudų, bei mažesnių priežiūros išlaidų.