Krepšinis | Futbolas |
basketball.JPG


Reklama krepšinio varžybų metu

"ETN Baltic" bendradarbiaudama su Lietuvos krepšinio klubais bei krepšinio organizacijomis (BBL, LKL, LKF) turi išskirtinę teisę transliuoti reklamą krepšinio varžybų metu.

UAB “ETN – Baltic” reklamos įrenginyje “LED” (gamintojas “SIM ”, Italija) krepšinio sezono metu
aptarnauja Lietuvos krepšinio federaciją (LKF), stipriausius Lietuvos krepšinio klubus: Vilniaus “Lietuvos rytas”, Kauno “Žalgiris”, Šiaulių „Šiauliai“, moterų krepšinio komandą “Teo” tarptautiniuose krepšinio turnyruose: Eurolygoje ir ULEB Cup taurėje, šių komandų pasirodymą LKL, BBL sezono metu ir Lietuvos krepšinio lygos finalinėje serijose.

Šiuo metu “LED” įrenginiai yra naudojami bemaž visuose stipresniuose Europos krepšinio klubuose, nes tai patikima ir labai efektyvi reklamos televizijoje forma. Rungtynių metu vienos kompanijos reklama prieš televizijos kameras pasirodo per visą krepšinio aikštelės ilgį arba jos dalį. Taip pat kompanija gauna papildomą reklamos laiką krepšinio laidų metu, krepšinio reklamos metu, jei kompanijos reklama nufilmuota TV operatorių.


   
Reklama LED stenduose

Kodėl ši reklamos forma yra tokia patraukli Jūsų prekės ženklui visame pasaulyje?

1. Reklamos užsakovo produktas matomas tiek per TV, tiek sporto arenose – mažesnės išlaidos reklamai.

2. Krepšinis – antra Lietuvos „religija“, pritraukianti tūkstančius žmonių salėse ir prie TV ekranų.

3. Eurolygos, ULEB ir kitų tarptautinių varžybų čempionatai transliuojami ne tik per vietinius Lietuvos TV kanalus – LTV, TV3, bet ir per tarptautinius kanalus – Eurosport, Viasat sport 3 ir kitus, o tai suteikia daug privalumų tarptautiniams prekių ženklams.meto.JPG


BBL.jpg   EUROLEAGUE.jpg   LKF_new.JPG
   004.JPG   002.JPG   01.JPG   003.JPG