Apie mus
02.JPG


Kompanija UAB “ETN Baltic” susikūrė 1994 m. rudenį. Kaip reklamos agentūra, įmonė susiformavo 1996 metais ir per tuos metus išsikovojo novatoriškomis lauko reklamos formomis garsėjančios reklamos agentūros vardą. Šiuo metu mūsų kompanija yra visiškai subrendusi atlaikyti nuožmią konkurencinę kovą išorinės reklamos rinkoje, nes turi tvirtai užėmusi kai kurių reklamos formų pateikimo lyderių pozicijas.

Ypatingai didelis dėmesys įmonėje yra skiriamas reklamai degalinių tinkluose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Čia prioritetinės reklamos formos yra reklaminiai gaubtai FILLBOARD ant degalų užpylimo pistoletų. Nuo 2006 m. įmonė pradėjo siūlyti dar vieną labiausiai pastebimą reklamos poziciją – reklamą ant degalinių durų.

Ne mažiau svarbiomis UAB “ETN Baltic” veiklos sritimis išlieka reklama sporto renginiuose, kur įmonė eksploatuoja ir aptarnauja skaitmeninius reklamos LED įrenginius, ir reklama ant Vilniaus miesto viadukų, kaip viena veiksmingiausių ir efektyviausių lauko reklamos priemonių. 2008 m. vykdant plėtrą, mūsų siūlomų viadukų skaičius padvigubėjo.

Ir ateityje UAB “ETN Baltic” veiklos pagrindinis tikslas bus veiksmingų reklamos formų paieška ir įgyvendinimas. Ne veltui įmonės šūkis yra “Idėjos jūsų rezultatams”.