Apie | Produktai | Degalinių tinklai |
reklama_01.JPG

UAB “ETN Baltic”, turinti jau devynių metų darbo patirtį lauko reklamos rinkoje, atkreipė dėmesį į degalines. Pasak rinką analizuojančių specialistų,
tai puiki vieta reklamai. Degalinėse lankosi didesnę perkamąją galią turintys vartotojai, o reklamos užsakovams ši auditorija kaip tik ir yra reikalinga.

Žinoma, dviračio čia niekas neišrado – panaši reklamos įranga Vakarų Europos šalių degalinėse naudojama jau ne vieną dešimtmetį, tačiau Lietuvoje šis reklamos pateikimo klientams būdas prisimintas tik visai nesenai. Reklamos paklausa pranoko lūkesčius, tad buvo nutarta ieškoti reklamos degalinėse formų. Šiuo metu „ETN Baltic“ siūlo trys reklamos degalinėse formas: tai vadinamieji “Fillboard” reklaminiai gaubtai ant kuro įpylimo pistoletų, kuriuos pagal licenziją įsigijo iš vokiečių kompanijos “Alvern Media GmbH”, reklama ant degalinių durų ir prie įėjimų į degalines įrengti kinetiniai stendai „Mini Teli“.


Reklamos prisotintoje aplinkoje potencialūs pirkėjai paprastai ignoruoja reklamą, o šiuo atveju pilantis degalus vairuotojas net penkis kartus pamato reklamą. Tai jis padaro rinkdamasis degalų rūšį, paimdamas degalų pistoletą, įdėdamas į degalų bako angą, išimdamas pistoletą ir pakabindamas pistoletą į vietą. Pasak reklamos specialistų, šiuo atveju yra fiksuojamas užtikrintas kontaktas, o ne sąlyginis kontaktas.

„ETN Baltic“ siūlomų reklamos formų degalinių tinkluose leido suformuoti efektyvią kompleksinės reklamos degalinėse visumą, apjungiant „Fillboard“ gaubtus ir reklamą ant durų. Papildydamos vieną kitą, šios lauko reklamos formos degalinėse leidžia pasiekti maksimalų reklaminės akcijos efektyvumą, nes dvigubai padidėja vartotojo realaus kontakto su reklama tikimybe.


Savo klientams siūlome reklamines kampanijas 284 degalinėse, 50 miestų Lietuvoje.


02_luk.jpg 06_orlen.JPG
03_emsi.JPG
05.jpg

gaubtų skaičius
1398
gaubtų skaičius
604
gaubtų skaičius
393
                      

Degalines galima pasirinkti pagal miestus, regionus, degalinių tinklus.